Skorygowanie kształtu nosa kwasem hialuronowym

witam, chciałabym dowiedzieć się czy jest możliwość skorygowania garbka na nosie kwasem hialuronowym, czy jest to jedynie skuteczne przy zbyt małym nosie? Jak długo utrzymuje się efekt? Ile kosztuje taki zabieg?

Istnieje możliwość skorygowania kształtu nosa kwasem hialuronowym, jednak najlepszą dla Pani metodę można dobrać podczas osobistej konsultacji u lekarza medycyny estetycznej. Efekt utrzymuje się około roku. Orientacyjny koszt zabiegu to 800-1200zł.

Witam tak można skorygować garb na nosie po konsultacji. cena uzalezniona jest od ilości preparatu zazwyczaj jest to 0,5-1 ml preparatu cena 1ml to około 1300zł. Efekt utrzymuje się do 2 lat.

Zabieg jest zapewne możliwy ale zależy od koniecznej wielkości korekty czyli obrazu klinicznego. Bez przynajmniej zdjęcia ciężko jest ocenić. Efekty są widoczne około 12 miesięcy - w zależności od preparatu nawet do 2-3 lat. Koszty zależą od preparatu i zaczynają się od 1200 - 1500 złotych w górę.

Tak jest to możliwe.Efekty utrzymują się bardzo długo. Raz na 2-3 lata wykonuje się małe uzupełnienia. Proszę przesłać zdjęcie z profilu na adres mail: biuro@bonadea.com.pl, abym szacunkowo podała koszt zabiegu.