Skrzypienie w kolanie

Witam ,Mam 27 lat i problem ze skrzypiacym kolanem :/Zaczeło sie to w czasie ciaży i trawa cały czas(zapewne powstało pod wplywem cieżąru - jakTeraz mu pomoc )gdy wchodze po schodach lub robie przysiad moje kolano skrzypi, :/ . Stosowałam masci z glukozamina ale zbytnio nie pomagają :/ - czy to świadczy o niedoborze wit ? a drugim problemem sa powstajace samoistnie siniaki na obu nogach , bez powodu i bez uderzenia ,- czy rowniez w tym przypaku brakWit z jakiejs grupy ?Prosze o porade.Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

BEz przeprowadzenia badania ortopedycznego trudno jest mi się wypowiedzieć odnośnie dolegliwośći związanyc z kolanem oraz sposobu ich leczenia. Odnośnie łątwości do zasinień sugeruję wykonanie morfologii krwi oraz badania parametrów krzepnięcia i kontakt z lekarzem wraz z wynikami badań.