Ślad po uderzeniu w rękę

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu moje ciało zupełnie inaczej reaguje np. na zarysowanie. Ostatnio w pracy uderzyłem się w rękę gdzie trochę starłem naskórek został Mi ślad który jest troszkę ciemnawy. Jest on już 3 miesiąc i wygląda to tak jak by miało to być na stałe

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na skutek zadrapania mogła powstać blizna. Warto aby zmianę ocenił specjalista dermatolog. Lekarz po zbadaniu wdroży odpowiednie postępowanie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.