Śladowe ilości ropy po usunięciu torbieli krzyżowatej

Dzień dobry , jestem po operacji usunięcia torbieli krzyżowatej , torbiel nie duża , rana zszyta 5 szwami. początkowo krew ,ból na chwile obecna brak bólu brak krwi a jedynie śladowe ilości prawdopodobnie ropy (żółta wydzielina) niema tego dużo moze kilka kropel na waciku , czy to koncowy efekt oczyszczania rany czy nawrót torbieli ?

To raczej końcowy efekt czyszczenia się rany. Co do nawrotu konkretnie w tym przypadku będzie można powiedzieć po około 2-3 miesiącach.