Sporo powiększonych węzłów chłonnych na szyi u 5-latka

Witam, moj syn ma 5 lat. Na jego szyi jest sporo powiekszonych węzłów chłonnych.. Najwiekszy ma 1,3 cm. (od urodzenia mial powiekszone). Lekarz rodzinny powiedzial ze nie ma powodu do niepokoju, wyniki krwi prawidłowe.. chcialabym poznac Panska opinie na ten temat. Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry, aby lekarz po badaniu mógł ocenić konieczność dalszej diagnostyki. Bez badania pacjenta, poznania dokładnego wywiadu medycznego nie można się wypowiedzieć.