Sposób masturbacji a osiąganie orgazmu

Witam jestem dziewczyna i masturbuje sie inaczej niz wszyscy (chyba). Zeby miec orgazm potrzebuje sie pomeczyc na np krzesle... dotykam lechtaczka rogu krzesla przez jakis czas i tyle. Nie potrafie dojsc dotykajac sie... probowalam ale nie potrafie. Czy to normalne? Nie wiem co robic, meczy mnie to bo watpie ze moj partner bedzie mogl mnie kiedys zaspokoic

Witam, opisany przez Panią sposób masturbacji jest popularny. Trudność pojawia się wtedy, gdy tylko jedna forma pobudzenia jest w stanie dać orgazm. W takiej sytuacji stosuje się terapię polegającą na stopniowym wprowadzaniu zmian w sposób masturbacji. Sugeruję udać się do seksuologa, który dokładnie poprowadzi Panią przez ten proces. Pozdrawiam, Karolina Piotrowska

Witam.
Pani sposób wcale nie jest "inny' lub "dziwny". taki sposób masturbacji jest częsty i b. rozpowszechniony. Nie ma to istotnego związku z orgazmami podczas seksu z partnerem.
Nie można tego stwierdzić, dopóki nie ma regularnego seksu.
Pozdrawiam serdecznie,
Jarosław Lenartowicz