Sposób zakraplania Ocutears do oka

Na ulotce jest napisane zeby wkraplac Ocutears na galkę oczoną a czy mozna odchylic dolna powieke i do niego wpuscic krople, do tego worka ? jest pewnosc ze rozejdzie mi sie po calej galce dokladnie? jestem osoba dorosla ale potrafie tylko tam je uzyc lub do kanalika lzowego, reszta jest dla mnie nieosiagalna jak tylko cos zbliza mi sie do oka. Dostalam je zapisane od optometrysty, bo mam podejrzenie astygmatyzmu, ale nie wiadomo czy to po prostu nie wina tego, że mam bardzo zabrudzony film

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza okulisty, Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.