Stan penisa po zabiegu plastyki stulejki

Witam, Mam pytanie co do plastyki mojego przyrodzenia. Jestm po zabiegu stulejki(około 4 miesiące) i bardzo mnie nurtuje czy lekarz wykonał rzetelny zabieg. Przy wzowdzie skóra napletka jest naprężona i martwi mnie aby nic pękło. Czy nie będzie problemu ze współżyciem ? Bo nie wiem czy nic się nie stanie. W linku zamieszczam zdjęcia http://imgur.com/KTmjJGN,5uRnXgV,Ds1M3mH,5B576dg,76gOnZj

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie załączonego zdjęcia nie można ocenić prawidłowości wykonania zabiegu. Wskazana jest wizyta u specjalisty urologa.