Czy to normalne, że penis jest lekko opuchnięty po zabiegu stulejki?

Jestem po zabiegu stulejki zabieg miałem robiony 13 października mam parę Pytań czy to normalne że jest lekko opuchniety? Kiedy ściągnąć napletek po jakim czasie ?

Po operacji stulejki może pojawić się obrzęk, wybroczyny, ważne by przestrzegać zaleceń lekarza który operował i pozostać pod jego kontrolą w okresie pooperacyjnym. Po obrzezaniu napletek jest usunięty, a jednak pisze Pan o ściąganiu, miał Pan wykonane obrzezanie całkowite? częściowe? plastykę? Inny zabieg? Niestety nie umieścił Pan tych informacji więc trudno bez zbadania Pana coś radzić. Powinien Pan zadać te pytania lekarzowi który Pana operował, ponieważ on wie co było robione i on wydaje zalecenia. Zadając pytanie innemu lekarzowi musi Pan najpierw umożliwić zapoznanie się z Pana stanem czyli przeprowadzenie badania na konsultacji. Pozdrawiam,

dr Agnieszka Chomicz Urolog, F.E.B.U., androlog, www.facebook.com/UroChomicz/