Stan po częściowej dyscectomii prawostronnej L5-S1

Prosze o odczytanie wyniku Stan po czesciowej dyscectomi prawostronnej L5-S1 Nierownosc plytek granicznych trzonow od L1-L5 . Na poziomie L5-S1 stwierdza sie obnizeniebintensywnosci sygnalubz krazka miedzykregowego w obrazach T2 zaleznych co przemawia za zmianami dedeneratywnymi Na poziomie l5-S1 swierdza sie zwezenie przestrzeni miedzykregowej z central a wypuklina krazka miedzykregowego bez ucisku works oponowego I korzeni

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, opis wskazuje na stan związany z choroba zwyrodnieniowa stawów oraz przepuklina krazka miedzykregowego, jednakże bez ucisku na nerwy co jest dobra wiadomością. W opisie znajduje sie także informacja o przebytej operacji. Pozdrawiam