Stan po operacji pęcherzyka żółciowego

Witam 8 sierpnia tego roku miałam opercje woreczka -klasyczna metoda -ropien -do dnia dzisiejszego mam prawąstrone brzucha grubszą i w jednym miejscu jakby brak czucia -przy kontroli zignorowal to lekarz powiedzial normalne -szczegolnie niepokoji mnie prawa strona brzucha powiekszona -czy faktycznie to normalne ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz mający możliwość zbadania stwierdził że nie ma powodu do niepokoju to należy zaufać jego opinii. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną.