Stan po operacji raka brodawki Vatera metodą Whipllea

Witam,25 stycznia 2014r.miałam operacje raka brodawki Vatera metodą Whipllea.Guz miał wym.28mm nie naciekał a także bez przeżótów.Tak jest do dziś bez wznowy-odpukać.Wykonywane 6 września markery wyniosły 15,7 (norma od 0-30).Bardzo proszę o odpowiedź czy mogę powiedzieć,że jestem wyleczona? Dziś dość często zdarza się,że mam mdłości. Pozdrawim Monika

Ma Pani duże szanse na zupełne wyleczenie, niestety operacja może powodować pewne zaburzenia w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, stąd mogą być mdłości, mam nadzieję, że pozostaje Pani pod opieką gastrologiczną