Stosowanie Bisocard a zmiany skórne

Jeśli leki na nadciśnienie tj. ,,Bisocard 5mg" i ,, Prestarium 5mg" spowodowały rozszerzenie sie naczyń krwionoślnych , to po zaprzestaniu ich stosowania zmiany skórn powrócą do normalnego wyglądu?

Lek. Tomasz Budlewski

nie wiem o jakie zmiany skórne chodzi, leki te mają inny mechanizm działania, nie śadzę by zmiany skórne miały związek z tymi lekami