Stosowanie Duphastonu na regulację cyklu i brak okresu

Witam. Przez pol roku mam lykac duphaston na regulacje od 16 dc 2x dziennie przez 10 dni. Lykam juz 3 miesiace.Zawsze krwawienie przychodzilo 1- 3 dni po odstawieniu a teraz mija prawie dwa tygodnie i okresu nie mam. Dwa dni temu mialam brazowe plamienie ale na tym sie skonczylo. I pytanie jesli nie jestem w ciazy to czemu nie ma miesiaczki, czy jeszcze moge dostac, do kiedy czekac, czy to plamienie potraktowac jak okres i od tego liczyc 16 dni na nowe opak. czy wogole juz nie lykac duphastonu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.