Stosowanie Ketonalu przy leczeniu raka jelita

Witam Pani doktor.Czekam na założenie cewnika D-j do moczowodu z powodu zwężwnia[leczę sie onkologicznie-rak jelita.Mam silne bóle w krzyżu uciskowe,ogólnie dobrze sie czuję.Mam pytanie,czy jeśli biorę kleksane 40-czy mogę ratować sie ketonalem,bo ibuprom na krótko mi pomaga,a muszę tydzień przetrwać do założenia-kolejka.Czy nie rozrzedzi za bardzo krwi?Jeżeli tak,to co moge stosować?

PROSZĘ TO OMÓWIĆ(choćby telefonicznie) Z ONKOLOGIEM PROWADZĄCYM , NIE ZNAM PANI WYNIKÓW - NIE MOGĘ WIĘC ODPOWIEDZIEĆ! zż