Stosowanie lakieru do włosów i żelu do mycia twarzy w 6. miesiącu ciąży

Jestem w 6 miesiącu ciąży ci parę dni używam lakieru wellaflex do włosów czy mogło to zaszkodzić dziecku chciałam też zapytać o żel do mycia twarzy z kwasem salicylowym z firmy Loreal czy jest bezpieczny dla dziecka ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zapoznać się z przeciwwskazania mi zawartymi na opakowaniu powyższych produktów. Kwasu salicylowego nie wolno stosować. Co lakieru tez bym nie używał.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

W obu wymienionych przez Panią sytuacjach nie ma zagrożenia dla dziecka.

z poważaniem
Michał Kurek