Stosowanie leku Seronil a skoki poziomu cukru

lekarz powiedział.że mam złą gospodarkę cukrami,ale dietą ureguluję.i ok jest,ale po braniu 20 seronilu cukier gwałtownie podskakuje o 50% ,spada w bardzo szybkim czasie zresztą.co robić,żeby temu zapobiec.Seronil jest mi niezbędny.Zmienić na inny lek?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego odnośnie diety. Jeśli nieprawidłowości będą się utrzymywały to najprawdopodobniej konieczna będzie modyfikacja leczenia psychiatrycznego.