Stosowanie leku Trittico CR 150 w dawce 50mg

Witam. Od ubiegłej niedzieli przyjmuję lek Trittico CR 150 w dawce 50mg. W nocy z piątku na sobotę nie przyjąłem leku. W nocy z soboty na niedzielę przyjąłem już normalnie dawkę 50mg. Chciałbym zwiększyć dawkę do 100mg. Czy muszę znowu brać przez 3 dni dawkę 50mg i dopiero potem mogę zwiększyć do 100 czy mogę już dzisiaj wieczorem przyjąć dawkę 100 z racji, że już od kilku dni brałem dawkę 50mg?

Jeśli jest to schemat zalecony przez lekarza, to wart byłoby utrzymać dawkę 50mg przez tydzien, a dopiero po tym okresie zwiększyć dawkę.