Stosowanie Piperine Forte przez 55-letnią kobietę

Dzień dobry. W okresie ostatnich 2lat przytyłam ponad 20 kg. Jestem dojrzałą kobieta lat 55 czy zlecany produkt - piperine forte mogę zastosować na spalenie nadmiernej tkanki tłuszczowej. Stan zdrowia mam dość dobry jedynym problemem jest obniżone ciśnienie krwi. Pozdrawiam.

Piperine forte ma za zadanie wspomagać prawidłową dietę odchudzającą połączoną z aktywnością fizyczną. Sam preparat nie przyniesie spalenia kilogramów. Proponuję udać się do dietetyka w celu ustalenia indywidualnej diety lub kontakt ze mną: marta@zdrowozjesz.pl