Stosowanie testosteronu a narządy płciowe

Mam 26 lat jakieś 6 lat temu przyjmowane testosteron w zastrzyków siłownia starsi koledzy i głupota. czy 20 zastrzyków mogło wpłynąć jakoś na moje narządy płciowe? Chodzi mi oto czy się postarzalem. Dużo się masturbowalem ponieważ nie miałem ukochanej przy sobie... Dziwne pytanie no ale chciałbym by ktoś mnie uspokoił ponieważ strasznie się obserwuje a nie powinienem. Wiem, że po czasie testosteron wraca do normy.. Jednak włosy straciłem. Proszę o odp znawcy tematu.

Aleksander Ropielewski

Należałoby wykonać badania oceniające gospodarkę hormonalną, aby w pełni odpowiedzieć na pytanie dotyczące Pańskieog stanu zdrowia. W tym celu sugeruję kontakt z endokrynologiem.