Stwierdzono obecność przeciwciał przeciwjądrowych, typ święcenia ziarnisty z dodatnim strefami chromasomowymi

Witam oto mąkę wyniki ppj ana9 met.2f. Miano dodatnie.stwierdzono obecność przechciał przeciw jądrowych typ święcenia ziarnisty z dodatnim strefami chromasomowymi w mianie1:160. OB -30.crp -52.9.lym 10.4/neu80.9/lym 0.66/pct-0.1. Bardzo słone śliny. Wypadanie włosów .złe samopoczucie senność zmęczenie to moje wyniki czy mam się martwić i do kogo zwrócić lekarz rodzinny jakoś się nie umowę wypowiedzieć pozdrawiam Maria

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza reumatologa/dermatologa, po badaniu będzi emozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.