Sucha skóra na stopach i dłoniach

Mam bardzo suchą skórę na stopach i dłoniach. Jak sobie pomóc? MarzenaL

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim należy zwiększyć ilość wypijanych płynów. Wśród domowych sposobów niektórzy zalecają używanie oliwy z oliwek, ja natomiast najlepiej proponowałbym kremy nawilżające dostępne w każdej aptece.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.