Tiki u 9-letniego dziecka

Dzień dobry, od dwóch lata obserwujemy z mężem u naszego 9 l. syna tiki. Konsultowaliśmy je w zeszłym roku z pediatrą, który ocenił, żeby się nie przejmować, że wyrośnie z nich. Zaczęło się od gryzienia rękawów w przedszkolu, przerwa, pochrząkiwanie, przerwa, wąchanie rąk, przerwa, kumkanie i "tupanie, przebieranie" nóżkami obecnie. Teraz pediatra zalecił asmag 1/2 tabl. 2 x dziennie i na razie żadnych dalszych konsultacji i badań. Martwimy się o syna.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się z dzieckiem do lekarza neurologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedziec.