Torbiel zastoinowa błony śluzowej u 20-letniej osoby

Witam,Mam problem z Mucocele (Torbiel zastoinowa blony sluzowej) juz kiedys mialem zabieg usuwania tego ale zrobiło mi się pare kolejnych i mam pytanie czy to może byc groźne ? Moj dentysta powiedzial ze jest to bardziej denerwujace niz groźne i czy moze to ze tak powiem "Zrakowiec"

Witam!
Dentysta ma rację,że to bardzo denerwujące! Jak sama nazwa wskazuje,powstanie tej torbieli jest efektem zamknięcia przewodu, zastojem czyli niemożnością odpływu płynu z gruczołu i powstaniem w związku z tym torbieli... Widać ma Pan do tego typu schorzenia skłonność... Niestety,czekają Pana kolejne zabiegi,ale to na pewno nie jest groźne!
Pozdrawiam.