Twarda kulka pod kością ogonową

Od długiego czasu mam tuż pod kością ogonową twardą kulkę wyczuwalną pod skórą, gdy usiądę przez nieuwagę na te zgrubienie, wtedy boli. Nie przypominam sobie abym coś sobie stłukł, czy jest to coś czym powinienem się martwić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym zgłosić się do lekarza, który obejrzy zmianę oraz wykonać rtg tego miejsca.
Pozdrawiam