Uczucie ciała obcego w oku a toksoplazmoza

Witam od ponad 1,5 roku stosuje różne krople , maści , antybiotyki mające za zadanie zapobiec mojemu problemowi związanemu z oczami .Tzn uczucie ciała obcego w oku ( piasek , dośc mocne ukłucia w powtarzających się punktach ) Byłem już u około 5 okulistów i nic (wymaz z oka ,bolerioza metodą elissa , ) Jestem posiadaczem toxoplazmozy od urodzenia (więć badania w tym kierunku również zostały przeprowadzone wszystko okej ) Proszę o odp.w którym kierunku powinienem się badać

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza okulisty celem określenia typowych zmian związanych z współistnieniem chorób tkanki łącznej.