Uderzenia gorąca, pieczenie szyi i klatki piersiowej w stresujących sytuacjach

Witam. czasem w chwilach stresujących mnie lub bardziej w pracy mam uczucie rozlewającego gorąca i pieczenia szyi, karku oraz klatki piersiowej (wydaje się to być głównie górna część). Co to może być i czy powinnam się tym martwić? Dziękuję za odpowiedź
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią objawy najprawdopodobniej są wynikiem somatyzacji stresu. Zdecydowanie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Jedyne, co może Pani zrobić, to unikać stresu.