Upadek na szkło a możliwość pęknięcia szwu

Witam. Dzis w wyniku upadku na szklo mialam zalozone 3 szwy na posladku (dolna cz. posladka). Boje sie ze szwy zaraz mi pekna. Czy jazda rowerem moze przyczynic sie do pekniecia szwow? Prosze o szybka odp.

Proszę omówić tą sprawę z lekarzem zakładającym szwy! Ja , nie widząc rany ani jej nie szyjąc - nie jestem w stanie odpowiedzieć autorytatywnie! zż