Ustalenie daty zapłodnienia na podstawie długości cyklu i miesiączki

kochalam sie z męzczyzną 21 września a z drugim w nocy z 26go na 27 wrzesnia.lekarz powiedzial ze do zaplodnienia doszło 27 wrzesnia.jakie jest prawdopodobienstwo ze ten pierwszy moze byc ojcem?miesiaczka 8 wrzesnia,cykl 28-30 dni.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma powodu dla którego można by podważyć obliczenia specjalisty ginekologa, który ma możliwość zbadania pacjentki oraz oceny wyników badań dodatkowych. Jednak ze względu na fakt, iż oba stosunki odbyły się w krótkim okresie czasu należy liczyć się z możliwością, że to pierwszy mężczyzna będzie ojcem dziecka.