Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 8 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Utrata ochoty na seks po tabletkach na poprawienie libido

Witam serdecznie. Mój problem polega na tym,że po 27 latach rozstałem się z żoną[rozwód ]po dwu i pół letniej przerwie zapoznałem partnerkę ,z którą jestem nie przerwanie trzy lata.Jam mam57 ona 53 lata .Żona była ode mnie 7 lat młodsza.Na początku do zbliżeń dochodziło nie zbyt często,ale dochodziło.Aby polepszyć swoją sprawność zamówiłem w aptece tabletki poprawiające moje libido.Nie odczułem polepszenia a wręcz odwrotnie po ich skonsumowaniu całkowicie straciłem ochotę na sex.
MĘŻCZYZNA, 57 LAT ponad rok temu

Dzień dobry!

Ogólnodostępne leki bez recepty nie mają istotnego wpływu na sprawność seksualną. Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem. Konieczna jest dłuższa rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Dopiero na tej podstawie jest możliwe ustalenie właściwego leczenia.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Dzień dobry, Jeżeli ma Pan możliwość to proszę umówić się na osobistą wizytę z seksuologiem, w przeciwnym przypadku - proszę udać się do lekarza androloga/urologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety