W jaki sposób można poprawić i wydłużyć czas wzwodu?

W jaki sposób można poprawić - wydłużyć czas wzwodu? Mam na myśli sytuację w której podczas stosunku gdy dojdzie do orgazmu to penis wiodczeje i nie jest już sztywny... W jaki sposób można wydłużyć czas zanim dojdzie do orgazmu? Chciałbym żeby stosunek mógł trwać dłużej zanim dojdzie do orgazmu.

Post jest niestety zbyt ogólnikowy. Warto jednak stwierdzić, że leczenie braku kontroli nad wytryskiem nie jest proste i powinno być prowadzone przez specjalistę.
Reklamowane środki w TV i "internetach" lepiej włożyć między bajki...
W Warszawie jest szereg doświadczonych lekarzy specjalistów seksuologii.
Nasz poznański Ośrodek współpracuje z dr K.Bajorem, który przyjmuje w Prosen, ul. Płocka.
(Przyjmuje także w Lublinie).
Pozdrawiam. JW, Poznań. 2/18 blog seksuologia.com