Dlaczego nie mogę współżyć?

Witam,mam 21 l. Od pewnego czasu zaczęłam współżycie z chłopakiem, problem jest w tym że nie udaje nam się przebić błony dziewiczej. Próbowaliśmy już po kilkadziesiąt razy lecz bez skutku ból jest straszny, nie do wytrzymania nie mam juz więcej siły a tym bardziej ochoty na sex. Moja błona d. jest zapewne za gruba i trzeba bedzie zrobic zabieg nacięcia jej. Prosze mi powiedzieć jak to wygląda czy to jest niebezpieczne, czy kazdy ginekolog to robi i ile mniej więcej kosztuje ten zabieg prywatnie?

W Pani regionie, czyli w Lublinie jest doświadczony dr K.Bojar.
Przyjmuje w Lublinie oraz w Warszawie (Prosen).
Pozdrawiam Panią. JW, blog seksuologi.com, Poznań. 4.2017