Czy jest uzasadnienie dla stosowania leku Navitin przy górnej granicy normy testosteronu?

czy jest sens przyjmowania leku na potencję navitin ktory przepisał mi lekarz gdy poziom mojego testosteronu jest w górnej granicy normy, a odczuwam problemy z erekcja

Problemy z erekcją wymagają diagnostyki.
Jeśli chodzi o hormony, to ocenia się cały profil hormonalny męski, nie tylko testosteron.
Nativin może poprawiać wzwód, m.in z powodu zawartości aminokwasu argininy, który jest donorem tlenku azotu.
Tlenek azotu ma działanie rozszerzające na naczynia.
Nie jest zwykle to wpływ zbyt silny, gdyż jest to działanie na naczynia mięśni oraz całego organizmu.
Lekarze seksuolodzy stosują leki receptowe zwiększające poziom tlenku azotu selektywnie, czyli w podbrzuszu.
Podsumowując, w wypadku zaburzeń wzwodu najlepiej skorzystać z konsultacji doświadczonego lekarza specjalisty seksuologii.
W Warszawie (w Prosen) przyjmuje dr K.Bojar ( ordynuje też w Lublinie).
Pozdrawiam. JW, blog seksuolog. Poznań.