Czy można uprawiać seks analny przy hemoroidach?

Witam. Mam dość wstydliwy problem. Od roku choruję na hemoroidy, jednak nigdy mi to nie przeszkadzało i w żaden sposób tego nie leczyłam. Nie odczuwałam bólu, a wszelakie maści mi nie pomagały, więc nauczyłam się z tym żyć. Problem pojawił się w momencie, kiedy mój chłopak uparł się na seks analny i bardzo chce go spróbować. Meritum problemu jest jednak to, że nie wie on o mojej dolegliwości, a ja strasznie wstydzę mu się o tym powiedzieć. Czy zrobię głupotę, jeśli spróbuję z nim "anala" przy tej dolegliwości? Nigdy nie zauważył mojej choroby, więc myślę, że i tym razem nie zauważy. Powiedzenie mu o problemie odpada, ponieważ boję się, że nie będzie chciał ze mną uprawiać jakiejkolwiek formy seksu i go to obrzydzi.

Proponuję rozważyć wizytę u dobrego seksuologa.
Uważam, że nie wolno godzić się na konkretną aktywność seksualną wbrew swoim obawom/oporom lub przy istnieniu przeciwwskazań medycznych, jak jest w Pani przypadku.
W Warszawie jest doświadczony lekarz seksuolog (tez ginekolog), P.Dr K.Bojar, z którym współpracujemy.
Przyjmuje w Prosen na Płockiej. Mogłaby Pani z Nim szczerze i spokojnie porozmawiać.
Pozdrawiam. 4/18 JW, Poznań. blog seksuologia.com