W jaki sposób stosować Syldenafil 100mg?

witam dawka syldenafilu 100mg nie dziala na mnie zupelnie dopiero 300mg daje jakikolwiek efekt na ulotce jest npisane ze nie stosowac wiecej niz 100 bo nie podbije to efektu. dlaczego potrzebuje tak sporej dawki czy przyczyna moze byc stale stosowanie benzodiazepin? czy mooge zazywac po 300mg na raz? dodam ze mam 23 lata...

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli w tak młodym wieku musi sie pan wspomagać lekami, sugeruję wizytę u urologa być może jest konkretna przycxyna pana zaburzeń.
Pozdrawiam