Leki Xanax, Flucorta i Cyclo 3 Fort

Witam.Biorę od jakiegoś czasu xanax aktualnie jestem chora i lekarz przepisal mi zinnat oraz lek flucorta w ulotce przeczytałam ze przy benzodiazepinach należy rozważyć czy brać ten lek jednocześnie (flucorta)??wiec czy mogę go brać przyjmując jednocześnie xanax??chciałam tez zapytać czy lek cyclo 3 fort mogę brać z tymi lekami również ponieważ mam problem z żylakami.przyjmuje tez apap ponieważ mam temperaturę.

Magdalena StusiĹska

Przede wszystkim proszę się zastanowić, czy istnieje konieczność stałego brania xanaxu- ulotka na pewno mowi, że nie jest wskazane stosowanie go przewlekle. Jeżeli lekarz przepisał te leki wiedząc o tym że bierze Pani xanax widocznie istnieje taka konieczność. cyklo3fort jest bezpiecznym lekiem, przyjmując apap proszę pamiętać żeby nie przekraczać bezpiecznej dobowej dawki.