Wada serca i zmęczenie u 5-latki

Witam serdecznie jestem mamą 5 letniej córki która od lutego 2014r ma stwierdzoną wadę serca ASD II ( Ubyteki między przedsionkowe) 2 dziurki 2mm-3mm w krztałcie owalnym.oraz slad w fali zwrotnej w zastawce trójdzielneji płucnej (często mi chorowała-teraz juz mniej tak co 3-4 miesiace łapie infekcje dróg oddechowych ). Posiada orzeczenie o stoniu niepełnosprawności. Ma wadę wzrostu ,kolejna wizytę u kardiologa ma w 2017r. Ostatnia miała w lutym 2015r. piszę prosząc o radę widzę zmiane u córki od maja córka coraz częściej się męczy, na spacerze kilka razy się zatrzymuje na odpoczynek, obecnie jest przeziebiona. Z przedszkola przychodzi zmęczona zmęczona ledwo patrząc przez oczka robia sie takie blade. Słabnie w moich oczach. boje się o nią. Szukam dla córki kardiologa na nfz dodatkowo jakdla 2 lata czekanie na kolejne usg to za długo.Co moge zrobic w tej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zadzwonić do szpitala w którym dziecko jest leczone lub do poradni przyszpitalnej i powiedzieć że stan dziecka się pogorszył a Pani ma wizyte dopiero w 2017. Powinni wyznaczyć wizyte w najlbizszym czasie.