Wpływ cesarskiego cięcia na późniejsze życie dziecka

Dzień dobry, chciałam zapytać, jak cesarskie cięcie w roku 1978 mogło wpłynąć na późniejsze życie dziecka. Proszę uprzejmie napisać o wszystkich możliwych skutkach. Za podpowiedź dziękuję. Z poważaniem Joanna1978

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi się wypowiedzieć nie znająć przebiegu porodu, jednak jeżeli był to poród niepowikłąny to sam okres oprodowy i poród nie mają istotnego wpływu na dalsze życie dziecka.