Wpływ leków Ketrel i Asentra na planowanie ciąży

Witam, Chciałabym zajść w ciąże z tym że mój mąż od ponad 2 lat bierze regularnie leki typu Ketrel i Asentra czy te leki mogą mieć jakiś wpływ na nie napoczęte jeszcze dziecko? POzdrawiam Wioleta

Szanowna Pani!

Leki te nie powinny wpłynąć na dziecko, niemniej warto przed rozpoczeciem starań o dziecko, aby małżonek wykonał badanie jakości nasienia-spermogram

Z powazaniem
Katarzyna Lewicka