Wprowadzenie leczenia Letroxem 25 przy Hashimoto

Niedawno wykryto u mnie chorobę Hashimoto i wprowadzono leczenie Letroxem 25. Po jakim czasie powinno się przyjść na wizytę kontrolną? Ponieważ lekarz kazał mi się zgłosić dopiero w grudniu i się zastanawiam czy to nie jest za późno?

witam, trochę późno, ale może nie miał terminów? ja zazwyczaj jak już jest ustalona dawka, to zalecam kontrolę po ok,3mies, jeśli dawka jest zmieniana, bywa, że częściej, zwł.w ciąży, nie wiem jakie były wyniki badań, jeśli się Pani niepokoi, można zrboić TSH po ok.3mieś stosowania leku.pozdr