Wybór zabiegu falami RF

Chcialabym poddac sie serii zabiegow falami RF lub innymi w celu skutecznego usuniecia kwasu juvederm volbella z doliny lez (zastoj limfy przez co grube policzki)Czytalam jednak, ze wiele z tych zabiegow niszczu tkanke tluszcowa, w efekcie czego, skora po roku od zabiegow typu zeffiro i thermage wyglada fatalnie. Czy ktos moze mi poradzic jaki zabieg jest najbezpieczniejszy? wykluczam laser co2. Hialuronidaza okaze sie bardziej bezpiecznym rozwiazaniem? pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Odpowiednie zabiegi powinien dobrać specjalista w odniesieniu do występujących objawów. oraz stanu klinicznego.