Wynik badania chlamydia pneumoniae u 65-latka

Dzień Dobry.Proszę o odp.co może znaczyć wynik -chlamydia pneumoniae /ICD-9: s67 przeciwciała w kl.IgG 127,32 gdzie norma to do 21,9. Z góry dziękuję za odpowiedż.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik przedstawia przebyte zakażenie ale bez poznania większej ilości informacji i reszty wyników nie można dokładnie się wypowiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.