Wynik badania Holtera EKG u 27-latka

Mam wyniki badania Holtera: rytm zatokowy z 1262 pojedynczymi, monomorficznymi pobudzeniami przedwczesnymi komorowymi / w tym 1 okres bigami/ oraz z 47 epizodami barykardii. Max. częstość rytmu serca wynosiła 122/min, min. 52/min, średnia częstość - 76/min. Zdarzenia zanaczone przez pacjenta - poj. VE

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik badani nie jest bardzo zły jednak wskazana byłaby konsultacja z kardiologiem.