Wynik badania RTG płuc 44-latka
co oznacza wynik badania rtg płuc . w polu dolnym płuca lewego linijne cienie włókniste.poza tym pola płucne bez świeżych zmian ogniskowych.

MĘŻCZYZNA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże pozapalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.