Wynik morfologii 8-miesięcznego dziecka do analizy

Dzień dobry, dziś odebrałam wyniki krwi dziecka. Ośmiomiesięczna córka ma obniżony poziom NEU 1,43 przy normie 1,5-7,5. Martwi mnie jednak najbardziej udział procentowy, który jest znacznie poniżej normy - 14,4% dla normy 35-55%. Czy to świadczy o czymś złym w jej organizmie? Dodam, że po urodzeniu poziom NEU był zdecydowanie wyższy. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania wszystkich wyników nie można się odnieść. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.