Wynik morfologii krwi 18-latka do analizy

Proszę o interpretacje moich wyników badań krwi Mężczyzna wiek 18 lat bililurbina 4.0mg/dll <1.0 norma krwinki czerwone 5,70 norma 4.5-5.5 NEUT 1,99 norma 2.5-5.0 MONO 8.1 norma 3.0 - 8.0 Proszę o interpretacje moich badań pozdrawiam.

Nie można zinterpretować badań, mając do dyspozycji pojedyncze wyniki, a nie CAŁY wydruk morfologii! Podwyższona bilirubina - może zespół Gilberta - choć zazwyczaj stężenie jest niższe. Wskazana wizyta u lekarza POZ - interpretacja w powiązaniu ze stanem klinicznym - infekcja wirusowa? Powodzenia ! JN