Wyniki badań konieczne przy biopsji wątroby

Witam .Mam naimie Ela mam prośbe ide na biopsje wątroby jakie badania musze mieć ze sobą aby mi zrobiono biopsje .Jak lekarz mi powiedział że biopsja bo mam wzwc to byłam w szoku i nie pamietam jakie badania mam zabrać .Dziekuje Ela

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji zgadnąć jakie badania zalecił Pani lekarz. Sugeruję ponowną konsultację w celu ustalenia jakie powinny być to badania.