Wyniki badań mojego rocznego synka. Proszę o interpretację

Witam, dzisiaj byłam z synkiem na badaniach, krew była pobierana z żyły. Antoś skończył rok 4 czerwca. Oto wyniki morfologii: WBC 9,96 RBC 4,49 HGB 12,1 HCT 35,3 MCV 78,6 MCH 26,9 MCHC 34,3 RDW-SD 37,3 RDW-CV 13,2 PLT 462 PDW 10,3 MPV 9,5 P-LCR 20,3 PCT 0,44 MAGNEZ 2,1 WAPŃ 9,6 Proszę o interpretację, Iza Kloc
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl