Wyniki badań po poronieniach w 9. tygodniach ciąży

trzy poronienia w 9 tyg ciazy a wyniki badań w 11 dc. TSH 1,790 ulU/ml ,Trijodotyronina całkowita (ICD-9: O51) 1,60 ng/ml ,Tyroksyna (ICD-9: O67) 8,73 ug/dl ,LH 7,90 mlU/ml ,Estradiol 42,54 pg/ml ,Progesteron(ICD-9: N55) 0,30 ng/ml,Prolaktyna(ICD-9: N59) 19,75 ng/ml , Androstendion (ICD-9: I31) 2,29 ng,ml bardzo prosze o szybkie zdiagnozowanie moich badań dziękuję

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trzy poronienia można uznać, że są to już poronienia nawykowe. Nie podała Pani norm obowiązujących dla laboratorium. Dla wartości referencyjnych obniżony jest poziom progesteronu. Warto rozpocząć diagnostykę w kierunku np.zespołu antyfosfolipidowego.
Pozdrawiam