Wyniki badań w kierunku boreliozy u 6-latki

Witam, Moja córka (6lat) w maju została ugryziona przez kleszcza test ELISA wykazał zakażenie boreliozą, otrzymała kurację Duomox-em na 20 dni. W styczniu profilaktycznie zrobiliśmy test Western Blot który w klasie IGM wyszedł dodatni , czy świadczy to aktywności choroby , nie zauważyłam do tej pory żadnych dolegliwości u córki. Co w tej sytuacji czy powinna jeszcze raz zostać przeleczona antybiotykiem?

Aleksander Ropielewski

Może, aczkolwiek nie musi to potwierdzac zachorowania. Wskazaa jest dokłądniejsza diagnostyka pod nadzorem lekarza chorób zakaźnych.